ETKİNLİKLER

SUR YAPI MARKA AVM HEDİYE DÜKKANI MARKAPUAN KAMPANYASI KOŞULLARI

01.07.2018 - 30.09.2018
 1. Bu kampanya Sur Yapı Marka Alışveriş Merkezi tarafından gerçekleştirmektedir.
 2. Sur Yapı Marka Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan mağazalardan alışveriş yapan ziyaretçiler yaptıkları alışverişleri karşılığında puan kazanır ve kazandıkları puanlar ile Sur Yapı Marka Hediye Dükkanı’ndan alışveriş hakkına sahip olur.
 3. Bu kampanyadan sadece Sur Yapı Marka Kart sahipleri faydalanabilir.
 4. Kampanya  1 Temmuz – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
 5. 01 Haziran - 20 Haziran 2018 tarihleri arasında yapılan hediye dükkanı kampanyası ve öncesinde kazanılan puanlar sıfırlanmıştır.

MarkaPuan KAZANIMI
MarkaPuan kazanımı Sur Yapı Marka Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan mağazalardan yapılan alışverişler karşılığında aşağıdaki işlemler sonrasında kazanılır:

 1. Sur Yapı Marka Kart başvuruları, MarkaPuan kazanımı ve MarkaPuan harcaması Sur Yapı Alışveriş Merkezi içerisindeki Sur Yapı Marka Hediye Dükkanı’nda gerçekleştirilir.
 2. ​MarkaPuan kazanımı ve kullanımı için Sur Yapı Marka Kart sahibi olunması gerekmektedir. Kampanyaya katılmak isteyen yeni müşteriler Sur Yapı Marka AVM danışma noktasına başvurarak ve Sur Yapı Marka Kart başvuru formunu doldurarak hemen Sur Yapı Marka Kart sahibi olabilirler.
 3. MarkaPuan kazanımı için Sur Yapı Marka Alışveriş Merkezi içerisindeki mağazalardan yapılan alışveriş sonrasında harcamayı gösteren fiş ve/veya fatura ile Sur Yapı Marka danışma noktasına başvurulur.  MarkaPuan Danışma görevlilerince Sur Yapı Marka Kart sahibi tarafından ibraz edilen fiş ve/veya fatura tutarına denk gelen miktardaki puan Sur Yapı Marka Kart sahibinin hesabına işlenir. Her yapılan alışverişe ait fiş ve/veya fatura için aynı işlem gerçekleştirilir ve fiş ve/veya faturaların bu şekilde işlenmesi ile alışverişi yapan Sur Yapı Marka Kart sahibinin hesabında puanlar biriktirilir.
 4. Her 1 TL’lik alışveriş 1 MarkaPuan değerinde olacaktır.
 5. MarkaPuan kazanılan alışverişin iptali/iadesi halinde, iptal/iade edilen alışveriş karşılığı MarkaPuan, kart sahibinin kalan puanından düşülür.
 6. Kampanyaya katılan Sur Yapı Marka Kart sahibi aynı mağazadan aynı günde maksimum 3 adet fiş ve/veya faturayı sisteme işletilip MarkaPuan kazanabilir.
 7. Yeme-içme mağazalarımızdan aynı gün içinde yapılan alışverişlerin toplam 200TL’lik kısmına MarkaPuan verilir.
 8. Market alışverişlerinden aynı gün içinde yapılan alışverişlerin 350 TL’lik kısmına MarkaPuan verilir.
 9. ​Kuyum & Mücevherat mağazalarından aynı gün içinde yapılan alışverişlerin 2.000TL’lik kısmına puan verilir. (Gram, çeyrek, yarım, tam altın ve türevi ürünleri kapsayan değerli madenler için yapılan alışverişlerden MarkaPuan kazanılamaz.)
 10. ​Teknoloji mağazalarından aynı gün içinde yapılan alışverişlerin 3.000’TL’lik kısmına MarkaPuan verilir.
 11. Bir kişi bir günde maksimum 3.000 MarkaPuan kazanabilir.
 12. Döviz bürosundan yapılan döviz işlemleri, bankalardan alınan satış fişleri, ilaç, fatura ödemeleri, tütün ve tütün mamülleri, şans/talih oyunları, alkollü içecekler,  telefon (sabit ve hatlı) ve ADSL gibi fatura ödemeleri, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, kredi kartı puanları ve market kartı puanları kampanyaya dahil değildir.
 13. MarkaPuan kazanımında; 1 Temmuz – 30 Eylül arasında Sur Yapı Marka Alışveriş Merkezi’ndeki mağazalardan yapılan alışverişlerin fişleri geçerli olacaktır.

MarkaPuan KULLANIMI

 1. MarkaPuanlar sadece Sur Yapı Marka Hediye Dükkanı’nda kullanılır.
 2. MarkaPuanlar para yerine geçmez, paraya çevrilemez ve mağazalarda harcanamaz.
 3. Sur Yapı Marka Hediye Dükkanı’nın içerisinde yer alan her bir ürünün bir MarkaPuan değeri vardır. Kampanyaya katılan Sur Yapı Marka Kart sahibi kampanya tarihleri içerisinde kazandığı MarkaPuanı’na denk gelen ürünleri alabilme hakkına sahiptir.
 4. Kampanyaya katılan Sur Yapı Marka Kart sahibi kazandığı MarkaPuanları kampanyanın son günü olan 30 Eylül 2018 saat 22:00’a kadar kullanabilir.
 5. Kampanya sonunda kazanılan ve kullanılmayan MarkaPuanlar sıfırlanacaktır.
 6. Kampanyaya katılan Sur Yapı Marka Kart sahibi kampanya dönemi içerisinde yaptığı ve Sur Yapı Marka Kart’ına işlettiği fiş ve/veya fatura tutarı karşılığında kazandığı MarkaPuan kadar MarkaPuan kullanabilir. Kampanya öncesine ait alışverişlerin fiş/faturaları işletilemez.
 7. Farklı Sur Yapı Marka Kartlardaki puanlar tek bir kartta birleştirilemez.

SUR YAPI MARKA HEDİYE DÜKKANI ve HEDİYELER

 1. Sur Yapı Marka Hediye Dükkanı içerisinde beyaz eşya, elektronik-teknolojik ürünler, küçük ev aletleri, ev tekstil ürünleri, mutfak-banyo gereçleri, aksesuar, oyuncak, kırtasiye malzemeleri, sinema&kuaför&eğlence&kuru temizleme vb gibi hizmetlerin yer aldığı farklı kategorilerde ürünler bulunabilir. Her bir ürünün bir puan değeri vardır.
 2. Sur Yapı Marka Hediye Dükkanı’nda yer alan ürünler sadece MarkaPuan kullanılarak alınabilir. MarkaPuan dışında nakit, kart benzeri ödeme aracı kullanılamaz.
 3. Sur Yapı Marka Alışveriş Merkezi dilediği zaman Sur Yapı Marka Hediye Dükkanı içerisindeki ürünleri, ürünlerin MarkaPuan değerlerini, marka ve modelleri değiştirme hakkına sahiptir.
 4. Ürünler stoklarla sınırlıdır.
 5. Sur Yapı Marka Alışveriş Merkezi özel günlerde kampanyalar yapabilir, yeni ürünler ekleyebilir, ürünleri değiştirebilir, MarkaPuan değerlerini değiştirebilir, kampanyalar ve promosyonlar yapabilir.
 6. Kampanyaya katılan Sur Yapı Marka Kart sahibi tarafından alınan bir ürünün iade ve değişimi yapılmamaktadır.
 7. Ürünler için ürün rezervasyonu yapılmamaktadır.
 8. Ürünler değişiklik gösterebilir. Aynı kategoriden yeni ürün eklenmeyebilir veya yeni bir kategorideki ürün eklenebilir.
 9. Sur Yapı Marka Alışveriş Merkezi sorumluluğu hediye edilen ürünün kampanyaya katılan Sur Yapı Marka Kart sahibine teslimi ile sona erer. Sur Yapı Marka Hediye Dükkanı içerisinde yer  alan ürünlerin kalite ve garanti sorumluluğu tedarikçi firmaya aittir.
 10. Sur Yapı Marka Kart sahibi, biriken puanlarına karşılık gelen hizmet ve sinema hediyelerinden birini seçtiği taktirde seçtiği hizmete ait hizmet kuponu ile ilgili hizmet noktasına başvurarak puanını hediyeye çevirebilir. Hizmet kuponu kupon üzerinde belirtilen mağazada kullanılabilir.

GENEL KURALLAR

 1. Sur Yapı Marka Alışveriş Merkezi kampanya koşullarında, verilecek hediye türlerinde, hediyelerin MarkaPuan değerleri ile son teslim tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı dilediği tarihte herhangi bir neden göstermeksizin sonlandırma hakkına sahiptir.
 2. MarkaPuan kampanyasından sadece şahıslar faydalanabilir. Şahıs şirketleri dahi olsa şirketlere kesilmiş faturalarda yer alan harcamalar ile Marka Puan kazanılamayacaktır.
 3. ECE Türkiye Proje Yönetim A.Ş. yönetim ekibi, alışveriş merkezi mağaza personelleri, şahıs şirketleri, anonim ve limited şirketler, dernekler, sivil toplum örgütleri, apartman/site yönetimleri ve benzeri tüzel kişiler ile ortaklıklar, Sur Yapı Marka’ya hizmet veren firma çalışanları ve 1. dereceden akrabaları kampanyaya katılamazlar.
 4. Sistem şüpheli uyarısı verdiği takdirde kart pasife düşer, pasife düşen kartlar kampanyalarda kullanılamaz.