Şahane Cuma Sürprizleri Alışveriş Yap Hediyeni Kap

Kampanya Geçerlilik Tarihi - 27.11.2020 - 29.11.2020

“Şahane Cuma Sürprizleri Alışveriş Yap Hediyeni Kap” Kampanya Kuralları:

1.Şahane Cuma Sürprizleri Alışveriş Yap Hediyeni Kap Kampanyası Tanım: Katılımcılar Sur Yapı Marka AVM içerisinde tüm mağazalardan 27 Kasım tarihinde tek seferde 750 TL ve üzeri alışverişte Bluetooth Hoparlör, 28 Kasım tarihinde tek seferde 500 TL ve üzeri alışverişte Kamp Sandalyesi, 29 Kasım tarihinde tek seferde 250 TL ve üzeri alışverişlerde sürpriz hediye çekleri kazanma fırsatı yakalayacaklar.

2.Şahane Cuma Sürprizleri Alışveriş Yap Hediyeni Kap Kampanyası Ak Bursa Gayrimenkul Yönetim Danışmanlık A.Ş. tarafından düzenlemektedir. (Kurallarda Ak Bursa Gayrimenkul Yönetim Danışmanlık A.Ş. “Sur Yapı Marka AVM” olarak tanımlanmaktadır.)

3.Şahane Cuma Sürprizleri Alışveriş Yap Hediyeni Kap Kampanyası Başlangıç ve Bitiş Tarihleri Şahane Cuma Sürprizleri Alışverişini Yap Hediyeni Kap Kampanyası 27 Kasım saat 12.00’da başlamaktadır. Kampanya 29 Kasım 18.00’da sona erecektir. Hediyeler stoklarla sınırlıdır. Hediye dağıtımı sadece 12.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşecektir. Sur Yapı Marka AVM, Şahane Cuma Sürprizleri Alışverişini Yap Hediyeni Kap Kampanyası’nı dilediği zamanda durdurma, erteleme, kurallarında ve hediyelerde değişiklik yapma hakkına sahiptir. 

4.Şahane Cuma Sürprizleri Alışveriş Yap Hediyeni Kap Kampanyası Hediye Kazanımı: Şahane Cuma Sürprizleri Alışverişini Yap Hediyeni Kap Kampanyası’na katılmak için, Sur Yapı Marka AVM içerisindeki mağazalardan alışveriş yapmak, yapılan alışverişlere ait fişleri/faturaları Sur Yapı Marka Avm kampanya noktasına gelerek ibraz etmeleri gerekmektedir. Katılımcılar kampanya dönemi boyunca sadece 1 kere kampanyaya katılım hakkına sahiptir. 27 Kasım Cuma günü tek seferde 750 TL ve üzeri alışverişlerde Bluetooth Hoparlör, 28 Kasım Cumartesi günü tek seferde 500 TL ve üzeri alışverişlerde Kamp Sandalyesi, 29 Kasım Pazar günü tek seferde 250 TL ve üzeri alışverişlerde Sürpriz hediye çekleri hediye edilecektir. Şahane Cuma Sürprizleri Alışverişini Yap Hediyeni Kap Kampanyasında ibraz edilen Fiş/Faturalar tek adet hediye kullanım hakkına sahiptir.

5.Şahane Cuma Sürprizleri Alışveriş Yap Hediyeni Kap Kampanyası Katılım Koşulları: Şahane Cuma Alışverişini Yap Hediyeni Kap Kampanyası’ndan Sur Yapı Marka AVM çalışanları dışında tüm ziyaretçilerimiz faydalanabilir. Kampanyaya başkası adına katılım sağlanamaz. Hediye çeki teslimi kimlik ibrazı yapılarak gerçekleştirilebilir. Alışverişlere ait faturaların yine katılımcı adına düzenlenmiş olması gerekmektedir.

6.Şahane Cuma Sürprizleri Alışveriş Yap Hediyeni Kap Kampanyası’na Kimler Katılamaz ve Hangi Alışverişler ile Hediye Kazanılamaz? Şahane Cuma Sürprizleri Alışverişini Yap Hediyeni Kap Kampanyası sadece şahıslar için geçerlidir. Şahıs şirketleri dahil tüm ticari işletmelere kesilmiş faturalar; ticari amaçlı alınan ürünlere ait fiş/faturalar, çoklu alımlara ait fiş/faturalar; telefon (sabit ve hatlı) ve ADSL gibi fatura ödemeleri; her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler; gram, çeyrek, yarım, tam altın ve türevi ürünleri kapsayan değerli madenler için yapılan alışverişler; tütün ve tütün ürünleri fiş/faturalar ile puan kazanımı sağlanamaz. Bilgi fişi, slip, dekont, teslimat belgesi, rezervasyon formları fiş/fatura olarak kabul edilemez, bu belgelerle hediye kazanımı sağlanamaz. Sur Yapı Marka AVM içerisinde yer alan mağaza sahipleri, mağaza çalışanları, AVM güvenlik, temizlik ve teknik personelleri, Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş., Sur Yapı Grup Şirketleri, E-Kart Gayrimenkul ve Sur Yapı Marka AVM yönetimi çalışanları, bu şirketlere hizmet veren firmaların çalışanları ve 1. Dereceden akrabaları, Şahane Cuma Sürprizleri Alışverişini Yap Hediyeni Kap Kampanyası’na katılamaz. Kampanyaya katılan kişinin bu gruplardan birine dahil olmasının tespiti halinde kazanılan hediye teslim edilmez. Şahane Cuma Sürprizleri Alışverişini Yap Hediyeni Kap Kampanyası’na başlangıç tarihinden öncesine ait fiş/faturalar ile kampanyaya katılım sağlanamaz.


Şahane Cuma Alışverişini Yap Hediyeni Kap Kampanyası’na katılan herkes yukarıda belirtilen kural ve koşulları kabul etmiş sayılır.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi için Sur Yapı Marka Avm Kampanya noktasına başvurabilirsiniz.


SUR YAPI MARKA AVM YÖNETİMİ