Sur Yapı Marka AVM'den Yeni Yıl Alışverişine Özel Hediyeler!

Kampanya Geçerlilik Tarihi - 30.12.2020 - 30.12.2020

“SUR YAPI MARKA AVM’DEN YENİ YIL ALIŞVERİŞİNE ÖZEL HEDİYELER” Katılım Koşulları:

 

 

 

  1. Sur Yapı Marka AVM’den Yeni Yıl Alışverişine Özel Hediyeler Kampanyası Tanım: Katılımcılar Sur Yapı Marka AVM içerisinde tüm mağazalardan 30 Aralık tarihinde tek seferde 750 TL ve üzeri alışverişte Bluetooth Hoparlör, tek seferde 500 TL ve üzeri alışverişte Kamp Sandalyesi kazanma fırsatı yakalayacaklar.

 

  1. Sur Yapı Marka AVM’den Yeni Yıl Alışverişine Özel Hediyeler Kampanyası Ak Bursa Gayrimenkul Yönetim Danışmanlık A.Ş. tarafından düzenlemektedir. (Kurallarda Ak Bursa Gayrimenkul Yönetim Danışmanlık A.Ş. “Sur Yapı Marka AVM” olarak tanımlanmaktadır.)

 

  1. Sur Yapı Marka AVM’den Yeni Yıl Alışverişine Özel Hediyeler Kampanyası Başlangıç ve Bitiş Tarihleri: Sur Yapı Marka AVM’den Yeni Yıl Alışverişine Özel Hediyeler Kampanya noktası 30 Aralık saat 12.00’da faaliyet göstermeye başlayacaktır. Kampanya noktası faaliyeti 30 Aralık 18.00’da sona erecektir. Hediyeler stoklarla sınırlıdır. Hediye dağıtımı sadece 12.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşecektir. Sur Yapı Marka AVM; Sur Yapı Marka AVM’den Yeni Yıl Alışverişine Özel Hediyeler Kampanyası’nı dilediği zamanda durdurma, erteleme, kurallarında ve hediyelerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

  1. Sur Yapı Marka AVM’den Yeni Yıl Alışverişine Özel Hediyeler Kampanyası Hediye Kazanımı: Katılımcılar Sur Yapı Marka AVM’den Yeni Yıl Alışverişine Özel Hediyeler Kampanyası’na katılmak için, Sur Yapı Marka AVM içerisindeki mağazalardan alışveriş yapmak, yapılan alışverişlere ait fişleri/faturaları Sur Yapı Marka Avm kampanya noktasına gelerek ibraz etmeleri gerekmektedir. Katılımcılar kampanya dönemi boyunca sadece 1 kere kampanyaya katılım hakkına sahiptir. 30 Aralık Çarşamba günü tek seferde 750 TL ve üzeri alışverişlerde Bluetooth Hoparlör, tek seferde 500 TL ve üzeri alışverişlerde Kamp Sandalyesi hediye edilecektir. Sur Yapı Marka AVM’den Yeni Yıl Alışverişine Özel Hediyeler Kampanyasında ibraz edilen Fiş/Faturalar tek adet hediye kullanım hakkına sahiptir.

 

  1. Sur Yapı Marka AVM’den Yeni Yıl Alışverişine Özel Hediyeler Kampanyası Katılım Koşulları: Sur Yapı Marka AVM’den Yeni Yıl Alışverişine Özel Hediyeler Kampanyası’ndan Sur Yapı Marka AVM çalışanları dışında tüm ziyaretçilerimiz faydalanabilir. Kampanyaya başkası adına katılım sağlanamaz. Hediye çeki teslimi kimlik ibrazı yapılarak gerçekleştirilebilir. Alışverişlere ait faturaların yine katılımcı adına düzenlenmiş olması gerekmektedir.

 

  1. Sur Yapı Marka AVM’den Yeni Yıl Alışverişine Özel Hediyeler Kampanyası’na Kimler Katılamaz ve Hangi Alışverişler ile Hediye Kazanılamaz: Sur Yapı Marka AVM’den Yeni Yıl Alışverişine Özel Hediyeler Kampanyası sadece şahıslar için geçerlidir. Şahıs şirketleri dahil tüm ticari işletmelere kesilmiş faturalar; ticari amaçlı alınan ürünlere ait fiş/faturalar, çoklu alımlara ait fiş/faturalar; telefon (sabit ve hatlı) ve ADSL gibi fatura ödemeleri; her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler; gram, çeyrek, yarım, tam altın ve türevi ürünleri kapsayan değerli madenler için yapılan alışverişler; tütün ve tütün ürünleri fiş/faturalar ile hediye kazanımı sağlanamaz. Bilgi fişi, slip, dekont, teslimat belgesi, rezervasyon formları fiş/fatura olarak kabul edilemez, bu belgelerle hediye kazanımı sağlanamaz. Sur Yapı Marka AVM içerisinde yer alan mağaza sahipleri, mağaza çalışanları, AVM güvenlik, temizlik ve teknik personelleri, Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş., Sur Yapı Grup Şirketleri, E-Kart Gayrimenkul ve Sur Yapı Marka AVM yönetimi çalışanları, bu şirketlere hizmet veren firmaların çalışanları ve 1. Dereceden akrabaları, Sur Yapı Marka AVM’den Yeni Yıl Alışverişine Özel Hediyeler Kampanyası’na katılamaz. Kampanyaya katılan kişinin bu gruplardan birine dahil olmasının tespiti halinde kazanılan hediye teslim edilmez. Sur Yapı Marka AVM’den Yeni Yıl Alışverişine Özel Hediyeler Kampanyası’na 30 Aralık 2020 Çarşamba gününe ait olmayan fiş/faturalar ile katılım sağlanamaz.

 

Sur Yapı Marka AVM Sur Yapı Marka AVM’den Yeni Yıl Alışverişine Özel Hediyeler Kampanyası’na katılan herkes yukarıda belirtilen kural ve koşulları kabul etmiş sayılır.

 

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi için Sur Yapı Marka Avm Kampanya noktasına başvurabilirsiniz.

 

 

SUR YAPI MARKA AVM YÖNETİMİ